Magazin

Ünlü Şarkıcı Demet Akalın, Evine Haciz Gelen Meral Kaplan’ın Borcunun Bir Kısmını Ödedi

20 senelik oyuncu arkadaşı Meral Kaplan’la arası açılan Seçkin Piriler, Daha önceki arkadaşının Ortaköy’deki evine 25 bin 450 TL’lik borcunu alamadığı gerekçesiyle haciz gönderdi. Yaşanan olaya çok üzülen Demet Akalın, Kaplan’ın borcunun tek bölümünü ödeyerek arabasına el konulmasını engelledi.

DEMET, MERAL’İN BORCUNU ÖDEDİ

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programının yayınlanan habere göre; eylül ayında eşi Okan Kurt’un aile borçlarından dolayı evine haciz gelen ve eşyalarına el konulan Demet Akalın, borcundan dolayı arabasına el konulan Meral Kaplan’a destek oldu. Akalın, Meral Kaplan’ın Seçkin Piriler’e var olan 25 bin 450 TL’lik borcun 10 bin 500 TL’lik bölümünü ödeyerek işlemleri durdurdu.

ARABASINA EL KONULACAKTI

tek asama yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen 20 senelik arkadaşlar Seçkin Piriler ve Meral Kaplan’ın geçtiğimiz yaz dövüş ederek araları açıldı. Seçkin Piriler, nihayet olarak Meral Kaplan’dan borcunu alamadığı iddiasıyla evine haciz gönderdi. Piriler’e 25 bin 450 Lira borcu var olan Meral Kaplan’ın arabasına el konulacaktı.

“LÜTFEN HABERİ VERMEYİN”

Programda haberin geçtiğini gören Demet Akalın sunuculara ileti atarak “Sizden tek şey rica edeceğim çok mühim lütfen haberi vermeyin.” diye ileti attı.

Meral Kaplan
Seçkin Piriler ve Meral Kaplan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir