Spor

Ömer Ali Şahiner 3 yıl daha Konyaspor

Konyaspor, takım kaptanlarından Ömer Ali Şahiner’in sözleşmesini üç sene dahada uzattı. Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda gerçekleşen imzasini töreninde konuşan Ömer Ali Şahiner, “Öncelikle çok mutluyum. İlk vakit imzasini attığımdaki benzeri heyecanlıyım. nihayet derece mutluluk dolu olmak ve gurur veren tek durum. Şu vakit geldiğim noktada hemide takımın kaptanlarından ayni vakitte da artık deneyimli ağabeylerden biriyim ve bu konuyla alakali da nihayet derece mutluyum. belli tek süre eskiye dönecek olursak kulübe geldiğim evvel günden bu yana taraftarlarımızla birlikte iyi perişan günlerimiz oldu ama her vakit bana ve takıma destek verdiler. Bu manada küçüğünden büyüğüne herkese çok teşekkür etmek istiyorum. Burada olduğum sürece birlik ve beraberlik içinde çok mühim başarılara imzasini attık. Bundan sonrası amaciyla de nice zaferlerle dolu sezonlar diliyorum. hemide benim amaciyla hemide Konyasporumuz amaciyla hayırlı uğurlu olur inşallah. doğal burada kağıtta resmiyette tek sözleşme vardı. Gönüller kalpler her vakit burada Konyaspor’la birlikte. Biz de bu sevginin, bu ailenin içinde kendimize tek yer bulduysak ve bunun için ayni ritimde devam ediyorsak ne mutluluk dolu bize. bendeniz ailemle birlikte nihayet derece mutluyum. Gelen giden, konuşulan teklifler her vakit oldu, bunlar vardı. Bazılarının belki en hatri sayilir büyüklükte hayalidir ama bendeniz en hatri sayilir büyüklükte hayalimi burada Konyaspor arması altında kaptan olarak alana çıktığım vakit yaşadım. Avrupa Ligi’nde alana çıktığımda yaşadım, kupalar kaldırdığımda yaşadım. İnşallah bu zaferlere niceleri ek edilir çok dahada başarılı, çok dahada güzelini tekrar hep birlikte yaşarız” dedi.

“ORTAK PAYDAMIZ KONYASPOR”

Konyaspor amaciyla elinden gelenin en iyi olanini yapacağını da belirten Ömer Ali Şahiner, “Başkanımız Hilmi Kulluk’un, 2. başkanımız Selçuk Aksoy’un, başka yöneticilerimizin ve bizim tarafımızdan hemide kendisinin menajerimin hemide ailemin çoklukla baktığımızda herkesin müsterek noktası Konyaspor’du. Benim buradaki mutluluğumdu. Bu anlam üstüne her şeyi döktük konuştuk, her şeyi neticeye bağladık. Çok sıkıntılı tek asama olmadı, güç tek durum olmadı. belli tek süre evvel söylediğim benzeri hepimizin müsterek paydası Konyaspor olunca her biri fedakarlık yaparak iyi tek anlaşmayı ayni ritimde devam ettirdik. Herkese çok teşekkür ediyorum, hemide ilgilerinden hemide desteklerinden dolayı. Bu saatten ardindan benim yapacağım bundan evvel olduğu benzeri kulübüm için, Konyaspor amaciyla elimden gelenin her vakit fazlasını uygulamak olacaktır” diye konuştu.

İmza merasiminin derhal peşinden Ömer Ali Şahiner, eşi Ecem Şevval Şahiner, kızları Zeynep Mira Şahiner ve asbaşkan Osman Koçak, 2022 numaralı takim formasi ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir