Spor

Bayern Münih Kulübü, Taraftarlara Hakaret Eden Frank Ribery’ye Cezayı Kesecek

Dünyaca meşhur etçi Nusret’e gidip 1200 euroluk altın kaplama et yiyen Frank Ribery, Bayern Münih taraftarlarının hışmına uğramıştı. Ribery de gelen tepkilere, “Kıskançlar, nefret edenler. Size hiçbir şey borçlu değilim, başarım benim, bana inananların ve tanrının sayesinde.”demişti.

“RİBERY ÖDEME YAPMADI”

Bu İzah sonrası medya mensuplarına açıklamalarda bulunan Bayern Münih Sportif Direktörü Salihamidzic, “Frank, Bayern oyuncusu olarak kullanmaması koşul olan sözler kullandı. Ribery, Nusret’in konuğu olarak lokantaya gittiğini söyledi. Ödeme yapmadı. çağrı edildi ve bu yanlış yansıtıldığı amaciyla Frank en perişan tek biçimde küfürlere ve hakarete maruz kaldı. Ama Yalnızca Franck değil hamile eşi ve çocuğu, hastanede operasyon var olan annesi de.” dedi.

KULÜP ÜZERİNİ ÇİZDİ

Salihamidzic, “Franck bunun üstüne serisinin önüne kendini siper etti, kendini ve ailesini savundu. Bunu yapmaya da hakkı var ve bu açıdan oyuncuyu bendeniz de destekliyorum. ama olay tek noktada rayından çıktı.” diye konuştu. Alman basınında bulunan haberlere göre Ribery’nin bu tavrını onay edilemez olduğunu düşünen Bayern Münih yetkilileri, Frank Ribery’nin sezon nihayetinde bitecek sözleşmesini uzatmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir