Dünya

Fidel Castro’nun Torunu, Lüks Hayatıyla Halkı İsyan Ettirdi

Küba devrimin önderlerinden var olan Fidel Castro’nun torunun hayatı, Küba halkı tarafından reaksiyon ile karşılandı. Sosyalist dedenin marka elbiseler giyen torunu, sevgilisi ile birlikte gittiği Meksika, İspanya benzeri ülkelerden de resim atmayı ihmal etmedi.

LÜKS yasamsal KÜBA HALKINI SİNİRLENDİRDİ

Komünizmin ile yönetilen Küba, sosyalist devrimin liderlerinden var olan Fidel Castro’nun torunu tartışmalara neden oldu. Sosyalist dedeni kapitalist torunu görünümünde yasamsal medya hesaplarından paylaşım yapan Castro’nun torunu Tony Castro, lüks hayatı ile fakir Küba halkının sinir uçlarına dokundu. yasamsal medya hesabından gezdiği ülkelerden fotoğraflar atan tekne ve lüks otomobillerden inmeyen torun Castro, halkın reaksiyonu ile karşılaşınca paylaşımlarını silmek zorunda kaldı. Sosyalist dedenin marka elbiseler giyen torunu sevgilisi ile birlikte gittiği Meksika, İspanya benzeri ülkelerden de resim atmayı ihmal etmedi.

KOMÜNİZM’İN ZENGİN ÇOCUKLARI

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ ambargosu ve açlıkla başa çıkmaya çalışan Küba halkı, Tony Castro’nun ülkede fakirlik hakimken lüks hayat yaşamasına reaksiyon gösterdi, dedesinin ondan utanacağını belirten iletiler attı. Küba halkı reaksiyon olarak ‘Komünizm’in varlıklı Çocukları’ etiketi ile torun Castro ile alakalı yüzlerce yorum yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.