Güncel

Eski Kanada Başbakanı’ndan Trump’a Ağza Alınmayacak Küfür

Trump, Meksika hududuna inşa etmek istediği duvar amaciyla ısrarını sürdürüyor. Trump’a reaksiyon gösteren Kanada’nın Daha önceki Başbakanı Campbell, yasamsal medyadan küfürlü tek İzah yaparak, “Gerçek tek o. ç.” ifadelerini kullandı.

KANADA’NIN ESKİ BAŞBAKANI’NDAN TRUMP’A KÜFÜR

1193 seneninde yapılan seçimleri kazanarak tarihi tek yengi kazanıp Kanada’nın evvel kadın başbakanı var olan Kim Campbell, Twitter’da Trumpın, “Güvenlik ağı ile çok dahada sağlam sınırlara sahip olacağız.” açıklamasına reaksiyon gösterdi. Campbell, Trump’ın Twitter paylaşımını alıntılayarak, “Gerçek tek o. ç.’dur” yorumunu yaptı. dahada evvel de Trump’a sapık diyen Campbell, küfürlü paylaşımını yasamsal medyadan gelen tepkiler üstüne sildi.

Kim Campbell

TRUMP, DUVAR ile alakalı ISRARLI

Trump, Meksika hududuna inşa etmek istediği duvar amaciyla 5 milyar doların üzerinde bütçe isteginde ısrarını sürdürüyor.

bu konuyla alakali Demokratlar’la anlaşmaya varılamaması hasebiyle kaynakları kesilen Bir takım bakanlıklar ve federal daireler iki haftayı aşkın müddettir kapalı. İki taraf arasında müzakereler ayni ritimde devam etmekte ama krizin yakın vakitte çözüleceği istikametinde şu anda tek işaret yok.

Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi, Maliye Bakanlığı’ndan başlayarak, istikbal günlerde kapalı bakanlıklar ve daireleri tekrar açmak amaciyla ayrı ayrı tasarılar geçirmeye başlamayı planlıyor.

İşite Campbell’in küfürlü paylaşımı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.