Güncel

Kız Arkadaşını Darp Ettiği İddia Edilen Yusuf Güney, Canlı Yayında Gazetecilere Sitem Etti: Gerizekalı

Ünlü popçu Yusuf Güney’in yasamsal medya üzerinden tanıştığı Deniz Ç. ile Bebek’te eğlence mekanında buluşup eğlendikten ardindan bindikleri takside hesabın çok olması hasebiyle yaralama ettiği ileri sürüldü. İddialara telefonla bağlandığı canlı yayında cevap veren Güney, haberi yapan gazetecilere perişan laf etti.

CANLI YAYINDA perişan laf ETMEYE BAŞLADI

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programına telefonla bağlanarak başından geçen olayı laf eden Yusuf cenup tek ara sinirlerine hakim olamadı. Haberi yapan gazetecilere sitem eden Güney, “Gerizakalı” diyerek perişan laf etmeye başlayınca devreye programın sunucuları girdi.

“ALKOLÜN ETKİSİYLE problemli HAREKETLER YAPTI”

Şarkıcı Yusuf Güney, tek kadını yaralama ettiği istikametindeki haberler ile alakalı şöyle konuştu: “Benim bunun benzeri tek şey yapacağım kimin aklına gelir. Haberi bu şekilde yayınlayan arkadaşlarımın yaptığı ayıp ve terbiyesizliktir. Onun isteği üstüne gece dışarı çıkarak iyi tek mekana gittik. bendeniz içki almıyorum ama o aldı. Türkiye’de sıkıntılı algılanabilecek hareketler yaptı.

“TAKSİDE BANA SALDIRMAYA BAŞLADI”

Bizde kalktık. Orada hesapla alakalı küçük tek olay oldu güldük hallettik. ardindan taksiye binince başka mekana gitmek istedi ama bendeniz istemedim ardindan ani argo kelimeler kullanarak bağırmaya başladı. Takside bana saldırmaya başladı. Arkadaşı da vardı oda şok oldu bendeniz de ardindan kendisini zaptetmedik çıldırdı.

“HER YERİM MOSMOR GİDİP yaralama RAPORU ALDIM”

Taksiyi kenara çektirdim indik saldırmaya ayni ritimde devam etti. ardindan olayı bendeniz yapmışım benzeri zabita çağırdı. Polisler geldi karakola gittik karşılıklı şikayetçi olduk. Benim elim ayağım her yerim mosmor oldu gidip yaralama raporu aldım. Bunu yapanda kız arkadaşım. Asıl yaralama edilen benim bendeniz lafını dahi etmedim. Kendisinde de hiçbir şey yok. bunun için karşın şikayetçi oldu.

“KENDİMDE DEĞİLİM DİYEREK ŞİKAYETİNİ GERİ ÇEKTİ”

Beni gören polisler dahi ‘ne oldu sana’ diye sordu. Aradan ani çok saat geçti ayıldıktan ardindan yaptığının yanlış olduğunu anladı. Yanımızdaki arkadaşı da ‘sen ne yaptın’ diye sordu. ‘Ben kendimde değildim’ diyerek şikayetinden vazgeçti. Bende şikayetimi art çektim. Daha da konuşuyoruz sıkıntı yok. Biz dört aydır birlikteyiz. İlk kez bunun benzeri tek şey yaşadık.

“AHMET VE SILA OLAYINDAN ardindan HER ŞEYİ BÜYÜTMEYE BAŞLADINIZ”

Arkadaşım vaktinde yaşadığı şeylerden dolayı sinir hapları kullanıyormuş bendeniz bu durumlarını bilmiyordum. tek erkeğin tek kadına dokunması çok Absürt zaten. Ahmet kaide ve Sıla olayından ardindan en sade şeyi büyütmeye başladılar. Olayın içini bilmeden Absürt haberler yapılmaya başlandı.”

NE OLMUŞTU?

İddiaya göre Yusuf Güney, yasamsal medya üzerinden tanıştığı 23 yaşında olan Deniz Ç. İstinye’de buluştu. İkili dahada ardindan Bebek’te lüks tek mekana eğlenmeye gitti. Çift, çıkışta bindikleri takside gelen çok hesap sebebinden tartıştı. Güney’in kızı yaralama ettiği argüman edildi. Şikayetçi var olan kız, dahada ardindan şikayetini art aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir