Magazin

Survivor 2019’un Yeni Sunucusu Murat Ceylan Oldu

bütün Türkiye’nin coskuyla beklediği popüler yarışma programı Survivor 2019’da sürpriz tek farklık yaşandı. Survivor ile özdeşleşen isimlerden birisi var olan Alp Kırşan, bu sene yarışmada yer almayacak. Survivor 2019’u Alp Kırşan’ın adina ise Daha önceki tek yarışmacı sunacak.

HASRET BİTTİ

Bu sene ülkemiz – Yunanistan formatıyla yapılacak var olan Survivor 2019, bu akşam sevenleriyle buluşacak. Yunanistan ve Türkiye’de eş zamanlı olarak yayınlanacak var olan Survivor 2019’u bu sene Acun Ilıcalı’yla birlikte sürpriz tek ad sunacak.

YENİ SUNUCUSU MURAT CEYLAN OLDU

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, yapımcısı ve sunucusu olduğu ‘Survivor Türkiye-Yunanistan’ yarışması amaciyla tek değişikliğe gitti. Survivor’da yıllardır sunuculuk yapan Alp Kırşan ise bu sene yer almayacak.

ÖDÜL OYUNLARININ SUNUCULUĞUNU ÜSTLENECEK

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığı ve anne sunuculuğuyla ekranlara istikbal programda Acun Ilıcalı’nın olmadığı vakitlerde Alp Kırşan sunuculuk yapıyordu, ama sunucu farklığı yaşandı. Survivor 2013 ve 2018 yarışmacısı Murat Ceylan, programın tertemiz sunucusu oldu. Murat Ceylan, mükafat oyunlarının sunuculuğunu üstlenecek.

MURAT CEYLAN KİMDİR?

Murat Ceylan, 15 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul’da doğdu. Liseden mezun olduktan ardindan Londra’ya gitti ve orada, Central Saint Martins de Endüstriyel tasarım okudu.

iki yaşında piyano çalmaya başlayan ve müzik ile alakadar var olan Murat Ceylan, İstanbul hükümet Konservatuvarları Profesörü Ergican Saydam’dan müzik dersleri aldı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık kismindan mezun oldu.

Müzikten başka Bir hayli spor dalı ile alakadar var olan Murat, İstanbul Atlı Spor Klubü’nde lisanslı binicilik yapmaktadır. Fitness a var olan alakası dışında, Surf ve paten yapmayı seven ve aynı zamanda maceracı tek kişiliğe sahiptir.

Survivor Murat Ceylan, 2013 seneninde Panama’da yapılan, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu 3. sezon Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarıştı.

17 Eylül 2014 tarihinde TV8’de başlayan “Para Bende” isimli her hafta başka tek ülkede, başka tek şehirde geçen tek yarışmada Almeda Abazi ile yarıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir