Gündem

Ümit Davala’dan hakem Alper Ulusoy’a eleştiri: “Acelesi mi vardı?”

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig’in 20. haftasında Aytemiz Alanyaspor’la deplasmanda 1-1 berabere kaldı. teknik patron fatih terim hocam mücadele sonrasında Adana’da hasta kisi var olan babasının yanına gitti. Karşılaşmanın derhal peşinden Galatasaray’ın muavin antrenörü Ümit Davala, karşılaşmayı değerlendirdi.

“Bugün beklediğimiz Galatasaray sahada değildi,” diyerek sözlerine başlayan Davala, “Bu civarindan çok top kaybı yapan Galatasaray beraberlikle ayrıldı, üzülüyoruz doğal ki. tek hergün antrenmanla alana çıkan tertemiz oyuncularımız var, ahenk meselesi yaşadık. İlk yarıda istediğimiz oyunu sergileyemedik, 2. yarıda belli tek süre toparlandık ama olmadı,” ifadelerini kullandı.

Maçın hakemi Alper Ulusoy’u da tenkit eden toy hoca, ”Bir ayraç de hakeme açmak istiyorum. mücadelenin sonuna dört dakika ek etti ama hakkı bu değildi, asgari 6-7 dakikaydı. Zati uzatmada da oyun durdu. Üçüncü uzatma dakikasının 40. saniyesinde de oyunu bitirdi. Bilmiyorum acep acelesi mi vardı? Neticede buradan iki nokta kayıpla ayrılıyoruz,” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir