Magazin

2017 Yılında Survivor’da Yarışan Sabriye Şengül, Yarışmaya Yeniden Katılıyor

Acun Ilıcalı’nın Türk takımına katılacağını söylediği sürpriz ad belli oldu. Yarışmaya dahada evvel de Survivor’da yarışan Sabriye Şengül gidecek. Şengül, bu haberi Instagram hesabından duyurdu.

“TÜRK TAKIMINA SÜRPRİZ İSİM GELECEK”

Acun Ilıcalı, yayında “Zorlu tek sezondayız. Yunan takımına mühim tek takviye geliyor. Dalaka gelecek, tek sonraki günlerde. hayat çapında tek yarışmacı geliyor. Bizim takımımıza da sürpriz tek ad gelecek” demişti.

SABRİYE ŞENGÜL KATILACAK

Acun’un laf ettiği bu isminin dahada evvel de yarışan Türk Kickboksçu Sabriye Şengül olduğu alana çıktı. Bu haberi Instagram hesabından duyuran Şengül, ‘Survivor’a gitmem benim amaciyla de sürpriz oldu. Parkurlarda elimden gelen rekabeti göstereceğim. Maçlarım amaciyla çıkınca kampa gireceğim. heyecan etmeyin, sizleri seviyorum.’ ifadelerini kullandı.

“SABRİYE ŞENGÜL YENİDEN SURVIVOR’DA”

Survivor ülkemiz Instagram hesabı yaptığı İzah Sabriye Şengül’ün yarışmaya katılacağını şu sözlerle duyurdu: “Survivor 2017’de adaya giden, performansı ve takım içindeki davranışları ile en dikkat çeken isimlerden biri var olan Sabriye Şengül tekrar Survivor’da. Kickboks’ta aldığı madalyalarla dikkat çeken Sabriye Şengül Survivor Türkiye-Yunanistan’a dahil oldu.”

SABRİYE ŞENGÜL KİMDİR?

Sabriye Şengül 1988 seneninde Trabzon’da dünyaya gelmiştir. Spora hentbol oynayarak başladı. 2006’da ise boksa başladı. ülkemiz şampiyonlukları, beynelmilel boks şampiyonluğu ve K1 hayat Karması şampiyonluğu kazandı. 23 Nisan 2016’da İstanbul’da WKU hayat Şampiyonluğu amaciyla kemer maçına çıktı ve Belçikalı Rakibi Vanessa De Waelle’yi puanla yenerek hayat şampiyonu oldu.

2006 seneninde boksla tanışan Sabriye Şengül, evvel olarak hentbolla kariyerine başladı dahada ardindan kickboks’a yöneldi. Boksa başladıktan takriben 6 ayin ardindan 54 kiloda ülkemiz Şampiyonu var olan Sabriye Şengül, ailesinden tek vakit boks yaptığını sakladı. ama şampiyon olduktan ardindan gazetelerde haberi çıkınca ailesine dile getirmek zorunda kaldı. Ailesi evvel başlarda istemese dahi vakitte en hatri sayilir büyüklükte destekçileri oldular. Boks ve Kickboks’ta üç sefer ülkemiz şampiyonluğu elde eden Sabriye Şengül’ün K1 hayat Karması ve beynelmilel boks şampiyonluğu bulunmaktadır. Tv8’de yayınlanan sunuculuğunu ve yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstelendiği Survivor 2017 yarışmacılarındandır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir