Spor

Beşiktaş, Amedspor’un Genç Yıldızı Muhammed Eren’i Transfer Etti

Beşiktaş, Amedspor’un U14 Takımında takim formasi giyen Muhammed Eren’i kadrosuna kattı. Amed Sportif Faaliyetler Kulübü’nün forvet oyuncu Muhammed’e Galatasaray ve Medipol Başakşehir’in de talip olduğu ama futbolcunun tercihini Beşiktaş’tan yana kullandığı öğrenildi.

Muhammed’in transferiyle alakalı Amed Sportif Faaliyetler Kulübü’nden şu İzah yapıldı:

“Sergilediği faik performansla Galatasaray, Beşiktaş ve Başakşehir benzeri Bir hayli kulübün talip olduğu Muhammed Eren, oluşan şartlar neticesinde tercihini Beşiktaş’tan yana kullandı. hemide A takımımıza sporcu yetiştiren, ayni vakitte da Süper Lig takımları başta olmak üzere Bir hayli takıma sporcu tasima eden altyapı hocalarımıza teşekkür ederken, Beşiktaş’a tasima var olan sporcumuza da bundan sonraki futbol hayatında faik başarılar diliyoruz. Muhammed’in başarısı bizlere gurur kaynağı olacaktır.”

“MUHAMMED İLE GURUR DUYUYORUM’

Amed Sportif Faaliyetler U14 Takımı Antrenörü Erhan Ölker, Muhammed ile gurur duyduklarını ifade ederek, “Muhammed nihayet iki senedir kendisinin ıslak grubunda gösterdiği faik performans ile evvel ulusal takıma seçildi. Şimdi ise Süper Lig’in dört büyüklerinden Beşiktaş’a tasima olarak hepimizi sevindirdi. Emeklerimizin karşılığını almak bizleri inanılmaz motive edip dahada çok işimize sarılmamıza vesile oluyor. Bu başarısından dolayı sporcum Muhammed ile gurur duyuyorum. Şehrini ve kulübünü en iyi şekilde temsil edeceğinden hiç kuşkum yok. Sabırla, çok çalışarak dahada iyi yerlere gelecektir. Bununla kanı etmeyip amaçlari her vakit ileri koyup hatri sayilir büyüklükte tek oyuncu olacağından hiç kuşkum yok” dedi.

Kaynak: DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir