Spor

Çimentospor – Sungurlu Belediyespor U19 Maçında Kavga Çıktı, Hakem Maçı Tatil Etti!

Çorum U19 Liginde Çimentospor-Sungurlu Belediyespor maçında Sungurlu Belediyespor’dan tek oyuncunun rakip takım oyuncularına ve hakeme saldırması sonrası karşılaşma yarıda kaldı. mücadelenin 24. dakikasında Sungurlu Belediyespor 1-0 öne geçerken, ev sahibi Çimentospor, 32. dakikada kazandığı penaltıyı gole çevirerek skoru 1-1 yaptı. Çimentospor 2. yarıda bulduğu tekrar öne geçerken bu golden ardindan oyun sertleşmeye iki takım oyuncuları arasında ara ara ise gergin anlar yaşanmaya başladı.

KIRMIZI KARTTAN ardindan OLAYLAR ÇIKTI

Karşılaşmanın 78. dakikasında Sungurlu Belediyespor’dan tek oyuncunun rakip futbolcuya yaptığı faulün derhal peşinden 2. sarıdan al kart gördü. al kartın derhal peşinden olaylar çıktı. al karta sinirlenen futbolcu, evvel hakemin üstüne yürüyerek el kol hareketi yaptı, derhal peşinden da araya girmeye çalışan Çimentosporlu oyuncuya tokat attı, dahada ardindan tek oyuncuyu da yere düşürdü.

TARAFTARLAR alana ATLADI

Bu sırada tribünden mücadelesi izleyen Sungurlu Belediyespor taraftarları alana atladı. Güvenlik güçleri olaylara müdahale ederken, alan dışında da gergin anlar yaşandı. Yaşananların derhal peşinden mücadele tatil edilirken, olaylara neden var olan futbolcunun hakemin şikayetçi olması üstüne ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldüğü argüman edildi.

Kaynak: İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir