Güncel

Süper Loto sonuçları açıklandı! Şanslı numaraları tek kişi bildi! İşte Süper Loto sonuçları…

Süper Loto neticeleri açıklandı ve vatandaşlar bahtlı numaraları denetim etmek amaciyla internete akın etti. MPİ hatri sayilir büyüklükte ikramiye meblağı olarak tek milyon 965 bin 740 Lira olarak belirledi. Süper Loto’da 1-54 arasındaki sayı kümesinden çekilen 6, 5, 4, ve üç sayının doğru bilinmesi gerekiyor. Süper Loto’nun sık sık devretmesi ve hatri sayilir büyüklükte ikramiyenin birikmesi hasebiyle vatandaşların en çok alaka gösterdiği oyun oldu. İşte neticelere göre bahtlı numaralar…

SÜPER LOTO SONUÇLARI 7 MART

Milli Piyango İdaresinden yapılan izaha göre, Süper Loto’nun 594’üncü hafta çekilişinde kazandıran numaralar belirlendi.

SÜPER LOTO SONUÇLARI 7 MART
Şanslı numaralar; 6, 15, 24, 29, 39 ve 44

SÜPER LOTO’DA KİM NE civarindan KAZANDI?

Milli Piyango İdaresi genel Müdürlüğünden yapılan izaha göre, 6 iyi bilen tek kişi tek milyon 965 bin 740 lira, 5 iyi bilen 69 kişi 6 bin 451 lira, dört iyi bilen iki bin 916 kişi 166 lira, üç iyi bilen 56 bin 476 kişi 14 Lira 40’ar kuruş ikramiye almaya dogruluk kazandı. Çekilişte 6 iyi bilen talihlinin kuponunu İstanbul’un Beşiktaş ilçesinden yatırdığı bildirildi.

SÜPER LOTO NEDİR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek var olan 6, 5, 4, ve üç sayının doğru olasılık edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş hususi çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun tasarınına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek vakit ve saatte gerçekleştirilir. Süper Loto neticeleri perşembe geceleri saat 21.15 MPİ canlı yayını ile belirlenir. Kazandıran numaralar ise en hızlı şekilde Sözcü’den öğrenilir.

GEÇEN HAFTANIN SÜPER TALİHLİSİ İKRAMİYEYİ ALDI

Milli Piyango İdaresince yapılan Süper Loto çekilişinde 26 milyon 181 bin 291 Lira 75 kuruş galip gelen talihli, ikramiyesini avukatı aracılığıyla aldı. Avukat, talihlinin kendisine, ‘Para birilerini delirtiyorsa, evet yanlış yola sapabilirler ama bendeniz onlardan olmayacağım’ dediğini söyledi.
Milli Piyango Loto ev Başkanı Murtaza Çakır, Süper Loto’daki mevzubahis ikramiyenin Muğla’nın Bodrum kazasina eşit ettiğini hatırlattı. Talihlinin Süper Loto’yu 48300076 nolu bayiden oynadığını belirten Çakır, “Kişi altı kolonu makineye sen seç yoluyla oynatmış. bu erken avukatı geldi bileti ibraz etti. Komisyon incelemesinden ardindan tediye işlemi yapıldı.” dedi.

Tüm nihayet dakika haberleri amaciyla tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir