Advertorial

Şiddetle İzlenmesi Tavsiye Edilen Kore Dizileri

Dünya genelinde popülerliği hızla artan ve Google’ın en fazla arananlar listesinde kendine yer bulan kore yapımları, 2019 yılında da insanların ilgisini üzerine çekmeye devam ediyor. Dünyanın farklı ülkelerinde izlenme rekorları kıran kore dizileri ülkemizde de merakla takip edilip, keyifle izleniyor.

İntroverted Boss

Özellikle romantik komedi sevenler için muhteşem bir dizi niteliğinde olan bu yapım, 2017 yılında çekilmiştir. Utangaç bir CEO ile çalışanları arasındaki ilişkilerin konu edildiği dizide Woo-Jin, Park Hye-Soo, Jun Hye Seong ve Kong Seong-Yeon gibi isimler de yer alıyor. Toplam 16 bölümden oluşan yapım mutlaka izlenmesi tavsiye edilen dizilerden biridir.

Tomorrow With You

2017 yılında yayınlanan bu yapım fantastik bir romantik dizidir. Karısı ile zamanda yolculuk yapan bir adamın konu alındığı filmde Lee Je-Hoon ve Shin Min-A başrollerde. Tutkulu bir aşk hikayesinin yaşandığı Tomorrow With You dizisi de mutlaka izlenmesi gereken Kore dizilerinden bir tanesi olma niteliğindedir.

My Sassy Girls

Kimi zaman duygusal kimi zaman da oldukça komik ilişkilerin yer aldığı bu dizinin başrol oyunculuklarını Oh Seon-Seo ve Joo Won üstlenmiş. Aslında bu dizi öncesinde yüksek bir gişe başarısı elde etmiş kore filmlerinden biriydi. Daha sonra dizi versiyonuyla kendini gösteren bu yapım, Joseon hanedanlığında yaşayan bir öğretmen ile bir prensesin ilişkilerini konu alıyor.

While You Were Sleeping

2018 yılının başlarında ilk bölümü yayınlanan dizi rüyasında geleceğe dair işaretler gören bir kadın ve bu olayların gerçekleşmesini engelleyecek bir avukatın hikayesini anlatıyor. Sbs kanalında yayınlanan dizi oldukça ilgi çekici ve keyifli konusu ile popüler hale geldi. While You Were Sleeping dizisinin de dizi severler için merak uyandırıcı olacağından söz etmek bu sebeple mümkün.

Strong Woman Do Bong Soon

Koreli pek çok ünlü ismi bir araya getiren bu yapım 2017 yılının en çok izlenen dizilerinden biri olmuştur. Konusu tutkulu bir aşk olan dizi, romantik tarzda dizi severler için vazgeçilmez bir dizi olacaktır. Bu sebeple bu dizinin de şiddetle izlenmesini öneriyoruz.

Yukarda listelediğimiz Türkçe altyazılı kore dizilerine https://www.koremekani.com adresinden erişebilir, yeni dizi ve filmleri keşfedebilirsiniz.</ahref=”https:>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir