Advertorial

Biboya İle Hayal Dünyalarına Pratik Çözümlerle Katkıda BulunKalekim’in internetten boya siparişi vermek isteyenler için hazırladığı BiBoya platformu ile hayal dünyalarınıza pratik çözümlerle katkıda bulunma devri başlıyor. Boya denildiğinde akla gelenleri “Küçük dokunuşlarla dünyaları renklendir!” sloganıyla bütünleştiren BiBoya ile internetten alışveriş yapmanın keyfini yaşayabildiğiniz gibi aynı zamanda da açılışa özel fırsatları da yakalayabilirsiniz.

Kendisini Türkiye’nin market payı en büyük yapı kimyasalları markası olarak konumlandırmasının yanı sıra Kalekim, sadece ustalar için değil aynı zamanda ürünlerini son kullanıcıya ulaştırmak için de birbirinden özgün projelere hayat veriyor. Yakın bir zamanda hizmete açılan internetten boya ve ilgili malzemelerin siparişini verebileceğinizBiBoya sitesi de bu projelerin başında geliyor.

https://cdn.biboya.com.tr/images/banners/resized/04c4b040-d7eb-44a2-a88c-a0ded1d4291a.png

Başta iç cephe boyası ve dış cephe boyası olmak üzere aralarında yardımcı malzemelerin de bulunduğu birçok kategoride yüzlerce ürünü internet üzerinden sipariş edilebilecek şekilde satışa sunan Biboya sitesi aynı zamanda tüm ürünlerde geçerli olmak üzere açılışa özel %10 indirim gibi kampanyalarla da ilgilenenleri internetten boya siparişi vermeye teşvik ediyor.

Eskiden olduğu gibi nalbur ve yapı marketlerini dolaşarak hayal ettiği boya türünü, boya rengini ve benzeri kriterlerle hayallerini yansıtabileceğini ürünleri bulmakta zorlananlar için artık tüm istek ve ihtiyaçlarına uygun ürünler bir tık uzakta bekliyor. İster üye olarak isterseniz de ziyaretçi kimliğiyle alışveriş yapabileceğiniz BiBoya sitesi hakkında daha fazla bilgi için hemen https://www.biboya.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.