Advertorial

Düğün Davetiyesi Nasıl Seçilir?

Düğün davetiyesi seçerken bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Düğün davetiyelerinin tasarımı mekan ve temaya uygun olması gerekir. Mekan ve temaya uygun tasarlanan davetiyelerimizden bazılarını https://ebaskim.com/davetiyeler sitesini ziyaret ederek görebilirsiniz. Davetiyenin yazı tipi okunaklı olmalıdır. Davetlilerin adı zarfa uygun formatta yazılmalıdır. Davetiye seçerken dikkat edilecek hususlar şunlardır:

  1. Davetiye Tasarımı : Davetiye tasarımı sizin ve eş adayınızın zevkine uygun olmalıdır. Tasarım olarak sade ve gösterişsiz davetiyeler tercih edilmektedir. Davetlileri şaşırtacak model istiyorsanız bilindik tasarımların dışında özel tasarımlı davetiye yaptırabilirsiniz. Davetiye düğün mekanının havasına ve mevsimine uygun olmalıdır. Kış ayında görkemli bir düğün yapacaksanız davetiye üzerinde kışı anlatan figürler içermelidir. Kalın, dokulu bir kağıt üzerine, isimlerinizin altın varaklı yazıldığı düğün davetiyesi sizin için iyi bir tercih olabilir.
  2. Düğün Davetiye Fiyatları: Düğün davetiyesi aile bütçenize uygun olmalıdır. Davetiye fiyatlarını internet üzerinden araştırabilirsiniz. Düğün davetiyesi konusunda kaliteli düğün davetiyesine uygun fiyata sahip olmak istiyorsanız ebaskim.com sitesini kullanabilirsiniz. 2017 yılından bu yana hizmet veren firma kaliteli ürünleri müşterilerine uygun fiyata ulaştıran güvenilir bir firma olarak bilinmektedir. Davetiye için çok para harcamak istemiyorsanız tek karttan oluşan zarfsız davetiyeleri tercih edebilirsiniz. Üzerinde aksesuar olan kalın kağıttan yapılan davetiyelerin maliyeti yüksektir. Kutulu ve yanında hediye sunan davetiyelerde maliyet oldukça yüksektir.
  3. Davetiye Kağıdı: Davetiyede modelin yanı sora kağıt cinsi ve kalitesi de önemlidir. Davetiye kağıdı sizin bütçenize göre değilir. Rustik konseptte bir organizasyon içinkraftkağıtları,Retro tarzda bir düğüniçinvintage davetiye kağıtlara bakabilirsin. Çevreci bir çiftseniz geri dönüşüme gidecek kağıt türlerini tercih edebilirsiniz. Böylece davetlilerinize sosyal mesaj vermiş olursunuz. Kalın kağıtlı davetiyeler daha şık görünüme sahiptir. Son günlerde şeffaf kağıttan yapılan davetiyeler revaçtadır.
  4. Davetiye Metinleri: Düğün davetiye metninin yazısı okunaklı olmalıdır. Metinde italik yazılardan kaçının. Metinde en fazla iki renk ve font kullanmalısınız.

https://ebaskim.com/sitesi olarak düğün davetiyesi seçerken dikkat etmeniz gereken hususların altını çizerek belirttik. Bu alanda uzman bir ekibimiz var. Düğün davetiyesi konusunda size yardımcı olacak ekibimiz içine düştüğünüz kararsızlığı giderecektir. Düğün davetiye modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için https://ebaskim.com/davetiyeler adresiniziyeret edebilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir