Magazin

Oyuncu Hazal Kaya’dan yıllar sonra gelen Aşk-ı Memnu itirafı: Hiç sevmedim

Başarılı oyuncu Hazal Kaya, YouTube kanalında yayınlanan ve sunuculuğunu Zeynep Ocak’ın yaptığı Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler’in konuğu oldu. Yayınlandığı döneme damga vuran ve kariyerinde hatri sayilir büyüklükte oyun oynayan Aşk-ı Memnu ile alakalı konuşan Kaya, yıllar ardindan kimsenin bilmediği tek gerçeği söyleyerek canlandırdığı Nihal karakterini hiç sevmediğini anlattı.

“AŞK-I MEMNU BÜYÜLÜ”

YouTube kanalında yayınlanan programda içten halleriyle dikkat çeken Hazal Kaya, kariyerinde hatri sayilir büyüklükte muvaffakiyet sağlayan Aşk-ı Memnu ile alakalı konuştu. Kaya, “Aşk-ı Memnu’ya büyü mü yapmışlar ne yapmışlar bilmiyorum. Büyülü benim düsünceme göre efsunlu tek iş o. tek erken Selçuk abiyle (Yöntem) birbirimize resim çekerek attık. Zira televizyonda Aşk-ı Memnu var, ikimizde tutulmuşuz haneden çıkamıyoruz. Dizide 79 kisimda hiçbir olmamış. Çok minimal şeyler olmuş. Diziye başlarken bunun benzeri infial yaratacağını da düşünmemiştim.” dedi.

“NİHAL’İ HİÇ SEVMEM”

Sunucunun “Senden dahada iyi tek Nihal düşünemiyorum ve Nihal’den nefret ediyorum” demesiyle Hazal tas kimsenin bilmediği tek şeyden laf ederek Nihal karakterini hiç sevmediğini itiraf etti. Oyuncu, dizinin kitabında Nihal’in çok aydin ve bilgili biri olduğu ama dizideki Nihal’in öyle biri olmadığını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.