Magazin

Bomba iddia! Ahmet Kural, avukat sevgilisi ile evleniyor

Daha önceki sevgilisi Sıla’ya şiddet uyguladığı iddialarıyla tek vakit gündemi meşgul eden oyuncu Ahmet Kural‘ın, üç ay evvel aşk yaşamaya başladığı avukat sevgilisiÇağla Gizem Çelik ile evleneceği argüman edildi.

ÖNÜMÜZDEKİ YILIN İLK AYLARI EVLENMEYİ DÜŞÜNÜYORLAR

TV8’de yayınlanan Gel Konuşalım programının sunucusu Eylem İpek Şafak, Ahmet kaide ile alakalı bomba tek argüman alana attı. İpek, Ahmet Kural’ın tek müddettir aşk yaşadığı avukat sevgilisi ile izdivaç edeceklerini söyledi. Sunucu, evlilikle alakalı gelişmenin Çağla Gizem Çelik tarafından aktarıldığını ifade etti. Aileleri tanışan çift tek sonraki sene evvel ayları izdivaç etmeyi düşündükleri alana çıktı.

“KURAL’DAN YEDİ YAŞ KÜÇÜK”

Ünlü magazinci Posta’daki köşesinde 19 Ağustos tarihindeki köşe yazısında münasebet ile alakalı şu verileri vermişti;

“Sıla’ya şiddet uyguladığı iddiasıyla uzunca süre gündemi meşgul eden Ahmet Kural, geçtiğimiz günlerde tertemiz sevgilisiyle objektiflere yansımıştı. Kural’ın sevgilisiyle alakalı tertemiz bilgilere ulaştım.

İsiminin Çağla olduğunu öğrendiğim esrarlı kadın, avukatmış. Kural’dan yedi ıslak küçük, Başka bir deyişle 29 yaşında var olan avukat ile meşhur oyuncu üç aydır birlikteymiş. Çift, ilişkilerinin sıhhatli tek şekilde ilerlemesi yerine tek vakit gözlerden ırak kalmayı seçenek ediyormuş.”

Bomba iddia! Ahmet Kural, avukat sevgilisi ile evleniyor