Güncel

Komedyen Şahan Gökbakar, hastanede sıra gecesi düzenlenmesine sitem etti

Adana Şehir Hastanesinde yöneticilere ve personele öğle yemeğinde sağlık kurumu idaresi tarafından sıra gecesi düzenlendi. Kısa müddette yasamsal medyada dağılan ve reaksiyon çeken görüntülere tek eleştiri de başarılı komedyen Şahan Gökbakar‘dan geldi.

“LABORATUVARDA MOLEKÜLER ÇİĞ KÖFTE GÜNLERİ YAPIN”

Instagram hesabından gündem var olan sağlık kurumu koridorundaki sıra gecesinin görüntülerini paylaşan Şahan Gökbakar, altına yazdığı yorumla ateş püskürdü: “Yapın, yapın… Hem de benim düsünceme göre ameliyathanede DJ performansı ile İbiza Night Party, laboratuvarda moleküler çiğ köfte günleri, ne bileyim morgda Halloween partisi filan yapın! sağlık kurumu orası hastane! İnsanların yakınları evlatları anaları, babaları hasta kisi yatıyor orada… Belki ameliyattan çıktı, belki kemoterapi alıyor, belki talihsiz kaza geçirdi…

“HASTANE YÖNETİMİNİN AKLİ DENGESİ YERİNDE DEĞİL”

sağlık kurumu idaresi icraatın en büyüğünü yapmış ve öğle arasına örgütlü etmiş sıra gecesini. Bravo yönetim helal olsun. Her hastanede keşke öğlen arası sıra gecesi olsa… sağlık kurumu yönetiminin akli dengesi yerinde değil onu anladık… Ama kardeşim tek kisi de biz ne yapıyoruz burada demiyor mu yahu? Utanmadan o personeller, hasta kisi yakınlarının yanında göbek atıyor. Ya siz neyin kafasını yaşıyorsunuz? Radyoaktif ilaç sızıntısı filan oldu da hepiniz maruz mu kaldınız? Nasıl tek kıymet yargınız var? Nasıl tek eğlence anlayışınız var… Siz nasıl insansınız? Adana Şehir Hastanesi idaresi ve orada oynayan insancıklar yazıklar olsun hepinize….Vallahi billahi iri tek yazıklar olsun!”

NE OLMUŞTU?

Yerleşim adina uzaklığıyla Bilinen Adana Şehir Hastanesinde yöneticilere ve personele öğle yemeği esnasında sağlık kurumu idaresi tarafından davullu zurnalı “Urfa Sıra Gecesi” düzenlendi. Hastanede gerçekleşen olay günün en çok konuşulan konusu olurken yaşananlar reaksiyon topladı. Bir takım kişilerin yasamsal medyada paylaştığı görüntülerle alana çıkan eğlenceyle alakalı Adana Valiliği tahkikat başlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir