Advertorial

Ankara’nın EN İYİ İNGİLİZCE KURSU : DİPLOMAT AKADEMİ

Ankara İngilizce Kursu arayışında mısınız ? O halde Diplomat Akademi ile tanışın ! Eğitim ve iş dünyasının vazgeçilmez dili haline gelen ve evrensel bir dil olarak kabul gören İngilizce öğrenmek artık bir yaşam zorunluluğu haline gelmiş durumda. Diplomat Akademi ile farklı seviyeler ve sınavlara hazırlık için İngilizce öğrenmeye hazır olun.

Dünyada 335 milyon kişinin konuştuğu dil olan İngilizce en çok konuşulan 3. sıradaki ana dildir. Bundan önce de Çince(1,2 Milyar) ve İspanyolca (399 milyon) gelir. Aynı zamanda da 1.5 milyar insanın Fransızca’yı (80 milyon) 2. yabancı dil olarak öğrenmesini göz önüne alırsak bunun da açık ara farkla önünde yer almaktadır. İngilizce 7,2 milyar dünya nüfusunun ortak ve evrensel dili haline gelmiştir. Bu nedenle farklı yaş grupları ve sınavlara hazırlık için Ankara İngilizce kursu arayışınıza en iyi cevap olarak Diplomat Akademi gösterilebilir.

 

Genel İngilizce kursumuz azami 12 kişilik modern sınıflarımızda yapılmaktadır. Sınıfta oturma düzenimiz ve masa dizaynımız, öğrencinin tahtayı, öğretmeni ve görselleri rahatlıkla görebilecek bir biçimde düzenlenmiştir. Sandalyeler yetişkinler için üretilmiş, tekerlekli , ergonomik ve boyu ayarlanabilir özellikte olduğu için öğrencinin derse konsantre olmasını sağlar ve ders sonunda yorulduğunuzu hissetmezsiniz.

Türkiye’de Milli Eğitim müfredatı, İngilizce Kursu Ankara ve diğer dillerle karşılaştırıldığında en fazla öğretmen, zaman ve sınıf vermektedir. Yabancı dil öğrenmeye başlama yaşı ilkokul 2. sınıfa kadar indirgenmiş ancak harcanan kaynaklar göz önüne alındığında yeterli sonucun alınmadığı görülmüştür. 2. yabancı dil olarak İngilizcenin bilinmesinin kariyer ve kişisel gelişim avantajlarını kavrayan aileler ve yetişkinler bu dilin öğrenilmesi için önemli bir vakit ve kaynak ayırarak farklı arayışlar içinde olmuşlardır.

Yabancı dil öğreniminde her dilde olduğu gibi İngilizce’de de 4 ana becerinin aynı anda ve eşit ağırlıklarda geliştirilmesi gerekmektedir. Bu beceriler; dinleme, konuşma, yazma ve okuma’dır. Diplomat Akademi İngilizce Kursu Ankara eğitimlerimizde de temel 4 becerimiz bu becerilerdir.

Kişilerin ihtiyaçları 4 yetkinlik için farklılık gösterebilir. Örneğin çiçek satıcısı için yeterli olan sadece dinleme ve konuşma yetkinliğine sahip olmak yeterliyken bir akademisyenin veya Ceo’nun bu 4 becerinin hepsine sahip olması gerekmektedir. Yabancı dil becerilerini sınayan, sınavlar ve değerlendirme istemleri her yetkinliği ölçebilme yeterliliğine sahip olmalıdır.

Anlatılan 4 yetkinliğin ne kadar derste(sürede) öğrenilmesi gerektiği, dil uzmanları tarafından uzun zamandır tartışılmakta olup hala genel bir ortak görüşe ulaşılamamıştır. Şüphesiz bu süre, öğrencinin isteği, eğitim için kaynağın miktarı, öğrenme mekanının fiziksel alt yapısı, kullanılan materyallerin kalitesi, öğretmenin tecrübesi ve eğitimi, sınıftaki öğrenci miktarı, öğrencinin genel kültürel ortamı, kaynaklara erişim kolaylığı, hedeflerine ulaşmak için ayırdığı zaman gibi bir çok faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu faktörler, bireysel veya birlikte dil öğreniminin niteliğini de etkilemektedir. Bu etken halkalarının en zayıfı kadar güçlü olan şey öğrenme zinciridir. Bu sebeple yabancı dil öğrenirken bu zincirin tüm halkalarını iyileştirebilecek, güçlendirebilecek bütüncül bir yaklaşım sergilenmelidir. Diplomat akademi İngilizce Kursu Ankara olarak eğitimlerimizde bütüncül yaklaşım sergilemekteyiz.

Dil eğitimi ve dil yeteneklerini kullanabilme ve düzeylerinin standartlaştırılması hususunda bir çok farklı ölçün olmasına karşı Türkiye’e en yaygın kullanılan; Avrupa Konseyi Eğitim dairesinin üye ülkelerine önerdiği, Avrupa Dil Portfolio’sudur (European Language Portfolio). Fertlerin dil yetenekleri ilk başta Temel(A), Orta(B) ve İleri(C) seviyelere ayrılmıştır. Bu 3 seviye kendi aralarında yeniden ikiye böünerek A1( Elementary), A2 (Pre-Intermediate), B1( Intermediate), B2(Upper-intermediate) ve C1(Advance) seviyelerine(kurlarına) ayrılmıştır. Bu düzey sınıflamasının isimleri kurumdan kuruma değişebilir. Bazen her seviye tekrar 2’ye ayrılarak toplamda 13 seviyeye kadar çıkabilmektedir.

Aşağıdaki tabloda her bir dil seviyesi sonunda öğrencilerin dil yeteneği kazanımları verilmiştir. Tablolarda İngilizce Kursu Ankara eğitim programlarımızın detayları yer almaktadır.

 

Kur Bilgileri

 

Elementary, A1Pre-Intermediate, A2Intermediate, B1Upper-Intermediate, B2Advance, C1

100 Eğitim Dersi  | 100 Ders Life Time Desteği  | Yerli Eğitmen

Temel konularda geçen terimleri anlar ve konuşabilir. Kendisi ve dışındaki Temel mevzularda geçen terimleri anlar ve konuşabilir. Kendisi ve dışındaki kişileri tanıştırabilir, kişisel bilgileri ile ilgili soru sorabilir, cevaplayabilir. Bu seviyede eğitimi tamamlayanlar basit konular üzerinde ana dili İngilizce olan yabancılarla konuşabilir, basit cümlelerle yazı yazabilir ve kolay konu başlıklarını okuyabilecek seviyede İngilizce dil bilgisine sahip olurlar. Yaklaşık 600-800 kelime haznesi oluşturmayı hedefleyen bu seviyede basit zaman dilimlerini öğrenir ve günlük hayatında temel seviyeyi kullanmaya başlar. Birbirinden donanımlı yerli eğitmenlerimiz ile İngilizce kursu eğitimlerimize tüm hızımızla devam ediyoruz.

Diplomat Akademi İngilizce Kursu Ankara Detayları

En iyi İngilizce kursu Ankara 2019 sorusuna düşünmeden cevap verebileceğiniz, eğitim ve öğretimin adeta başkenti olan ve liseleri, devlet ve vakıf üniversiteleri, kolejleri, özel okulları ile onbinlerce öğrenciye ev sahipliği yapan İngilizce Kursu Ankara arasında, gerek Kızılay’daki merkezi lokasyonu, gerek her bütçeye uygun ingilizce kursu fiyatları, gerek taksitli kolay ödeme seçenekleri , gerekse profesyonel ve alanında uzman eğitmen kadrosu ile Diplomat Akademi Ankara İngilizce Kursu olarak tüm öğrencilerimizi yabancı dil ve kariyer okulumuza ingilizce dil eğitimi almaya davet ediyoruz.

Diplomat Akademi İngilizce Kursu Ankara kızılay şubemizde, sadece başlangıç veya sadece ileri düzey değil her seviyeye uygun başarı garantili İngilizce kursu eğitimleri veriyoruz. İngilizce’nin tüm eğitim seviyelerinde alanında uzman yerli ve native eğitmen kadromuz ile sizlere hizmet vermeye hazırız.

Ankara İngilizce dil kursları arasında son yıllardaki eğitim kalitesi ve başarısı ile öne çıkan Diplomat Akademi olarak,en iyi İngilizce kursu ünvanımızı gururla taşıyoruz. İngilizce öğrenmek için çok fazla maddi sıkıntılara girme sonu artık sona erdi. Her bütçeye uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçeneklerimi ile İngilizce kurs ücretleri olarak da hem çalışan kesimin hem öğrenci kesimin karşılayabileceği düzeyde Ankara İngilizce dil kursu fiyatları politikamız bulunurken, kesinlikle öğrencilerimize sunduğumuz hizmet kalitemizi, Kızılay Ankara İngilizce kursu fiyatları üzerinde tutuyoruz, sizlere de sadece eğitimlerinize odaklanmak ve daha başarılı olma adına çaba sarfetmek kalıyor.

Hem kendiniz eğitim alıp hem yakınlarınıza hem de eşinize dostunuza güvenle İngilizce kursu  tavsiye edebileceğiniz eğitim kalitesine ve eğitim sonrası desteğe sahip olan Diplomat Akademi, size özel İngilizce kurs fiyatları ile seviyeniz A1, B1, ne olursa olsun, birlikte daha iyiye gitmek adına sizleri bekliyor. Dil öğrenmenin en eğlenceli halini Diplomat akademi İngilizce kursu ile yaşayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir