Spor

Kenan İmirzalıoğlu

Mistik tek polisiye dizisi var olan Alef,2020 seneninde BluTV ve FX’te aynı anda ekranlara gelecek. Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen’in başrollerini paylaştığı ve ödüllü yöneten Emin Alper’in yöneteceği Alef, diziseverleri mistik tek polisiye bilmeceyi çözmeye çağrı edecek.

OYUNCULAR OBJEKTİF KARŞISINA GEÇTİ

SenaryosunuEmre Kayış’ın kaleme aldığı dizinin başrol oyuncuları geçtiğimiz günlerde resim çekimleri amaciyla buluştu. Kenan İmirzalığlu’nun tek tabure üzerinde kütüphanede kitap okurken çekilen kare oldukça ses getirmişti. Alef’in tek sahnesinden var olan resim karesinden ardindan tertemiz fotoğraflar amaciyla sevilen oyuncular objektif karşısına geçti.

ALEF’İN KONUSU NEDİR?

Sekiz bölümlük sıra dışı polisiye dizi, İstanbul Boğazı’nda tek cesedin bulunmasının derhal peşinden alana çıkan çeşitli cinayetlerin sırrını çözmeye çalışan iki dedektifin hikayesini mevzu alıyor.

Osmanlı ve İslam Tarihi’nden izler taşıyan dizi, esrarlı yönüyle oyunculara da hatri sayilir büyüklükte heyecan yaşatıyor. tek seri cinayet vakasının peşine düşecek hırslı dedektif Kemal, deneyimli ortağı Settar ve de tek üniversitede öğretim görevlisi var olan Yaşar karakterlerine hayat verecek İmirzalıoğlu, Taylan ve Sözen, şimdiden ‘Alef’in diziseverlerle buluşacağı bugünü bekliyor.

2020 YILINDA İZLEYİCİYLE BULUŞACAK

Temelleri tarihe dayanan ve tasavvufi öğelerle donatılmış mistik polisiye dizi, 2020 seneninde BluTV ve FX’te aynı anda ekranlara gelecek. kuvvetli kadrosuyla dikkat çeken sıra amaciyla izleyiciyi şimdiden hatri sayilir büyüklükte tek heyecan sarmış durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir